واقعیت ها در مورد روغن خراطین

روغن خراطین اصل

تاریخچه روغن خراطین

روغن خراطین اولین بار توسط دانشمند بزرگ ایرانی ابن سینا کشف شد. در سال های گذشته در کشور ایران که بیشتر از طب سنتی استفاده می کرده اند روغن خراطین بسیار رایج بود. این روغن را از نوعی کرم به نام کرم خاکی تهیه و تولید می کنند. به همین دلیل به روغن خراطین روغن کرم خاکی هم گفته می شود. این روغن برای استفاده خانم ها و آقایان مناسب می باشد و از آن دسته روغن هایی است که می توان با خیال راحت و با اطمینان کامل از آن استفاده نمود، شاید وقتی به این بیاندیشید که مراحل تولید این روغن چگونه می باشد، دیگر دنبال استفاده از این روغن نروید اما به دلیل ویژگی های منحصر به فردی که ذکر شد و نیز در ادامه به آن می پردازیم پیشنهاد می گردد حساسیت خود را کنار بگذارید و از مزایای این روغن استفاده کنید. در ادامه با این مقاله از بلاگ عطاری آنلاین عطارمارت همراه باشید تا با این روغن اعجاب برانگیز آشنا شوید.

در سال 1985 میلادی توسط شرکت داو تحقیقات گسترده ای بر روی کرم خاکی آغاز شد و بعد از پژوهش ها و مطالعات فشرده ای که صورت گرفت سرانجام در سال 1987 به محصولی به نام روغن خراطین (کرم خاکی) دست یافتند که برای اولین بار این روغن را در محصولی که نام آن را کِرِم A SKIN  گذاشته بودند استفاده کردند که این کرم در سراسر جهان مشهور شد.

خصوصیات روغن خراطین اصل (کرم خاکی)

روغن کرم خاکی دارای منابع زیادی از اسیدهای چرب و امگا 3 می باشد، هم چنین پودر کرم های خاکی دارای 5 تا 20 درصد چربی است. اسیدهای چربی که در روغن ماهی تن وجود دارد به مقدار اندکی در بدن کرم های خاکی هم وجود دارد. اسیدهای چربی که در کرم خاکی موجود است برای بدن انسان و حیوانات مفید است. روغن خراطین روغنی با ارزش و سودمند است که سرشار از پروتئین و مواد مغذی می باشد و شرکت های تولید کننده ی  بزرگ و با سابقه محصولات لوازم آرایشی و بهداشتی با توجه به فوق العاده بودن تاثیر این روغن طبیعی در تقویت و رشد مو و هم چنین لطافت و درخشندگی مو و خاصیت حجم دهندگی بالای آن، این روغن را در محصولات خود به عنوان مواد ضروری و اولیه به کار می برند. امروزه از این روغن در تمامی صنایع آرایشی بهداشتی و حتی در صنعت داروسازی در سرتاسر جهان استفاده می شود. این روغن بیشتر در نقاط حساس بدن استفاده می شود، همین امر باعث می شود ،که تشخیص دادن اینکه روغن خراطین اصل است یا خیر ، بسیار مهم است.

روغن خراطین اصل دارای پروتئین فراوان، هم چنین امگا 3 و امگا 6 و امگا 9 می باشد، و به همین علت شرکت های بزرگ در تولید محصولات خود از جمله کِرِم های جوان کننده و نرم کننده پوست و کِرِم های حجم دهنده اعضای بدن از این روغن استفاده می کنند.

کِرم خاکی دارای یک ویژگی بسیار مهمی است . اگر کرم خاکی از وسط دو نیم شود این کرم می تواند دوباره دو نصفه بدن خود را ترمیم کند. همین امر باعث شده است که خاصیت ترمیم کنندگی این روغن که از پودر کِرم خاکی تولید می شود بسیار قابل توجه باشد. در زمان گذشته حکیم ابوعلی سینا برای درست کردن روغن خراطین از روغن کنجد و زیتون استفاده می کرد و با روغن کرم خاکی ترکیب می کرد. که درصد روغن کرم خاکی در آن کمتر از 2% بود.

روغن خراطین همانطور که گفته شد از یک کِرم خاکی به اسم ایزینیا فتیدا تهیه و تولید می شود. این روغن 100% طبیعی است. در طب سنتی سایر کشورها و هم چنین ایران یک روش درمانی بسیار پر بازده محسوب می شود و شما می توانید با این محصول 100% به نتیجه دلخواه خودتان برسید. در سالهای گذشته روغن خراطین به عنوان بهترین درمان طبیعی  برای بزرگ کردن و حجیم کردن اندام هایی که کوچک بوده اند، در طب سنتی آسیا و اروپا استفاده می شده است. روغن خراطین به علت خواصی که دارد در سرتاسر جهان در حال استخراج و عرضه از سوی شرکت های تولید کننده است و نتیجه درمان آن به همه اثبات شده است.

یکی از مهم ترین مسائلی که همیشه در طول تاریخ مطرح و مهم بوده است مسئله زیبایی بوده که در مورد این مسئله بشر همیشه تحقیقات بسیار زیادی را انجام داده است تا به نتیجه دلخواهش برسد. روغن خراطین یکی از بهترین داروهای طبیعی است که در حجم دهندگی اندام های مختلف بانوان و آقایان و هم چنین افزایش سایز موثر بوده است که بیشترین خواص آن در بزرگ کردن اندام تناسلی آقایان و در بانوان بزرگ کردن باسن، سینه ها، لب ها و گونه ها می باشد.

تولید روغن خراطین

تولید کنندگان روغن خراطین این روغن طبیعی خالص را  به دو روش صنعتی و سنتی تهیه و تولید می کنند . که ما در این مقاله به این دو روش می پردازیم.

روش تهیه و تولید سنتی  روغن خراطین با کنجد

روغن خراطین خالص با کنجد بسیار موثر در چاقی صورت و بدن است. و تهیه و تولید سنتی روغن خراطین با کنجد به دو روش صورت می گیرد.

برای درست کردن این نوع روغن به روش سنتی این موادها نیاز است :

برای تهیه 60 سی سی روغن خراطین تعداد ده عدد کرم خاکی و 60 سی سی روغن کنجد نیاز داریم. برای درست کردن این روغن چندین روش سنتی وجود دارد، حال اطلاعاتی که برای درست کردن روغن خراطین نیاز دارید در اختیار شما قرار می دهیم که شما خودتان این روغن را تهیه کنید. در روش اول باید کرم خاکی خشک شده را کوبید تا کاملا پودر شود و پودر بدست آمده را با روغن کنجد کاملا ترکیب نموده و همراه با مقداری آب بر روی شعله یا روی سماور قرار دهید، بعد از چند ساعت به اندازه ای که آب و قسمتی از روغن بخار شود و خوب جوش خورد باید آن را از روی شعله برداشت و زمانی که در حال سرد شدن است این محلول را صاف کرد تفاله ها را جدا نمود و تفاله ها را بیرون ریخت… روغن خراطین شما آماده مصرف است. می توانید این روغن را هر شب قبل از خواب به اندام های بدن یا صورت برای چاقی و یا حجم دادن به صورت ماساژ دهید.

در تهیه روش دوم روغن خراطین با کنجد ، کرم خاکی را بعد از خشک شدن نیم کوب می کنیم یعنی نمی گذاریم کاملا پودر شوند و در روغن کنجد می ریزیم و می گذاریم 15 روز در آفتاب بماند، و بعد از 15 روز که در آفتاب ماندند باید روغن را صاف کرد. وقتی روغن ما آماده شد روغن را هر شب بر روی صورت یا عضو دیگری از بدن ماساژ می دهیم. این روغن را برای چاق کردن صورت، لب ها و  گونه ها و هم چنین باسن و سینه استفاده می کنند.

روش ساخت سنتی روغن خراطین با روغن زیتون

ترکیباتی که برای این روش لازم است :

1 – دو واحد روغن زیتون

2 – پورد نیم کوب خراطین یک واحد

روش سومی که می توان روغن خراطین تولید کرد به این گونه است که کرم خاکی نیم کوب شده را در روغن زیتون می ریزند و در آفتاب به مدت 15 روز می گذارند و بعد از 15 روز روغن را صاف کرده و از آن استفاده می کنند.

روغن خراطین طبیعی که تولید کنندگان آن را به روش سنتی تهیه و تولید می کنند نسبت به روغن هایی که در بازار وجود دارند از کیفیت بیشتر و بالاتری برخوردار می باشند.

تهیه روغن خراطین به روش صنعتی

موادی که برای این روش نیاز است :

  • 80 گرم کِرم خاکی استریل شده تازه روده شوئی
  • محلول جداکننده روغن از شرکت فرانسوی یک لیتر

در مرحله اول کِرم های خاکی را می شویند و بعد از شستشو کرم ها را در یک دستگاه مخصوص می ریزند و بعد از این مرحله محلول جدا کننده روغن را به کرم ها اضافه می کنند بعد از این مراحل انجام شده باید یک ساعت صبر کنند و بعد از آن یک لیتر روغن درجه یک و هم چنین تقریبا 30 الی 40 لیتر محلول سوسپانسیون سیاه رنگ بدست می آید،  بعد از این مرحله محلول سوسپانسیون را از روغن درجه یک بدست آمده جدا می کنند و محلول سوسپانسیون را در مصارف دیگر از آن استفاده می کنند. بعضی از تولید کنندگان که روغن خراطین را تولید می کنند نمی توانند این محلول سوسپانسیون را از روغن خراطین جدا کنند و همین امر باعث می شود این روغن را در بازار با همین محلول به فروش برسانند.

5 کیلو گرم کرم خاکی تازه را با یک لیتر روغن کنجد ترکیب می کنند. پودر کرم خاکی در برابر کرم خاکی تازه یک دهم وزن دارد.  این پودر باید تازه باشد اگر کیفیت روغن خراطین پایین باشد مشخص می شود که برای این روغن از پودر کرم خاکی تازه استفاده نشده است. حرارتُ پروتئین موجود در بدن کرم خاکی را از بین می برد و باعث می شود این روغن تاثیر گذاری کم تری داشته باشد. اگر این روغن را به کمک نور آفتاب و بدون حرارت درست کنیم تاثیر گذاری بسیار بالایی از آن مشاهده می شود.

برای تهیه روغن خراطین از روغن زیتون استفاده کنیم یا روغن کنجد؟

از آنجایی که روغن خراطین بیشتر با روغن زیتون و یا کنجد تهیه  و تولید می شود. باید به این نکته توجه کرد که در تهیه روغن خراطین از روغن زیتون استفاده کنیم یا روغن کنجد، حال ما برای درک بهتر این مطلب به توضیحاتی در این رابطه می پردازیم، روغن زیتون به علت رنگی که دارد باعث تیره شدن رنگ روغن خراطین می شود و آن را به رنگ قهوه ای سوخته در می آورد. روغن زیتون در بیشتر روغن های خراطین استفاده می شود. اما روغن کنجد رنگ نارنجی کمرنگ را به روغن خراطین می دهد، بنابراین روغن کنجد رنگ روغن خراطین را روشن می کند. روغن کنجد کیفیت روغن خراطین را بالا می برد اما بعد از ماساژ روغن خراطینی که با روغن کنجد ترکیب شده است رنگ پوست را تیره می کند. از آنجایی که می دانید روغن خراطین بوی نامطبوعی دارد و در آن از دارچین برای خوش بو کردن استفاده می کنند بنابراین دارچین باعث می شود بوی بد روغن خراطین گرفته شود و خون رسانی افزایش یابد و همچنین رنگ روغن خراطین را تیره می کند.

روش صحیح استفاده از روغن خراطین :

بسیار مهم است که بدانیم چگونه  از روغن خراطین استفاده کنیم:

در مرحله اول باید عضوی که می خواهیم روغن خراطین به آن بزنیم، را به شدت ماساژ داد تا به رنگ قرمز در بیاید. در مرحله بعد روغن را بر روی بدن باید ماساژ داد. سپس باید پارچه ای را که از قبل خیس شده را بر روی عضو مورد نظر قرار داد. این روش را باید در هر 24 ساعت یک بار انجام دهید. اگر این روغن را در زمانی بسیار طولانی استفاده کنید ممکن است عضوی که بیشتر با آن در ارتباط است بزرگ و بسیار حجیم شود. این نکته را در نظر بگیرید پس هر چه مدت زمان طولانی تر از آن استفاده شود آن عضو هم بزرگتر و حجیم تر می شود. این دارو مصرف خوراکی ندارد و ممنوع می باشد. در کتاب های طب چینی و طب سنتی و قدیمی ایران و هم چنین در کتب سنتی احتمالا تا به امروز در مورد کرم های سرخ و یا همان ایزنیا فتیدا مطالبی دیده یا شنیده اید. این روغن را به روش کاملا پیچیده و در زمان طولانی تهیه و تولید می کنند. و هم چنین این روغن سرشار از خواص مفید و با ارزشی است به همین دلیل این روغن از قیمت بالایی برخوردار است. می توان به جای استفاده از روغن خراطین از کِرِم آن هم استفاده کرد که این کِرِم در مقایسه با کِرِم های موجود در بازار که اکثرا شیمیایی هم هستند نتیجه بسیار خوبی هم داشته است، و می دانید که کاملا طبیعی تولید می شود  و می توانید این کِرِم را با کم ترین هزینه تهیه کنید و با خیال راحت و بدون عوارض به نتیجه و هدف مورد نظر خود برسید.

استفاده از روغن خراطین بر روی پوست

دوره استفاده از این روغن بستگی به پوست خود فرد دارد در بعضی از افراد 15 روز و در بعضی دیگر 30 روز متغیر است. می توان دوره استفاده را تا رسیدن به نتایج دلخواه ادامه داد. این روغن ممکن است در بعضی از انواع پوست ها سازگاری نداشته باشد. البته این روغن هیچ گونه عوارضی ندارد فقط برای افرادی که پوست صورت آن ها چرب است باید حتما بعد از دو ساعت که از استفاده آن ها می گذرد صورت خود را بشویند .

نکاتی که باید در استفاده روغن خراطین در نظر گرفت :

بعضی از تولید کنندگان این روغن را با پودر های گیاهی مانند پودر دارچین، پودر جوز هندی، پودر زنجبیل و میخک ترکیب می کنند تا بوی روغن خراطین گرفته شود. بهتر است که از این پودر ها استفاده نشود زیرا خود روغن خراطین طبیعتی گرم دارد، بنابراین استفاده از این پودر ها باعث می شود تا روغن خراطین طبیعتی گرم تر را به خود بگیرد و باعث شود افرادی که از روغن استفاده می کنند بر روی پوست بدن یا صورت جوش بزنند.

 خاصیت روغن خراطین بر بانوان

حجیم کردن گونه ها :

از آنجایی که بانوان بسیار به زیبایی صورت خود اهمیت می دهند این روغن برای بزرگ شدن و حجم دادن به گونه ها بسیار تاثیر به سزایی دارد و بر روی زیبا تر شدن صورت بانوان موثر است. بسیاری از بانوان برای گذاشتن گونه ها امروزه از روش های مختلفی استفاده می کنند مانند گذاشتن پروتز گونه یا تزریق ژل به زیر گونه ها و یا حتی حاضر به انجام عمل زیبایی گونه هستند. بسیاری از متخصصان گذاشتن گونه را به دلیل اینکه ممکن است ژل ها در زیر پوست حرکت کنند و یا اینکه عوارضی مانند التهابات سلولی و تورم ایجاد شود این نوع عمل ها را صحیح نمی دانند. بانوان عزیز می توانند با استفاده از روغن خراطین اصل بعد از یک دوره حداقل یک ماه و یا حداکثر چهل روزه به اندازه ای که می خواهند به گونه های خود حجم دهند و به زیبایی که مد نظر آنهاست برسند.

حجیم کردن سینه ها :

عمل جراحی برای حجیم کردن سینه ها بسیار خطرناک و پر هزینه و بسیار هم درد آور است، اما استفاده از حجم دهنده های طبیعی همچون این روغن کاملا بی خطر بوده و تاثیرگذاری بیشتری نیز دارد. کرم ها و ژل های حجم دهنده به علت ترکیب شدن با مواد شیمیایی در آنها  می تواند دارای عوارضی زیاد باشند و باعث سوزش یا خارش و سیاه شدن یا لکه دار شدن قسمتی که از این محصولات استفاده می شود، بشود.

لب :

لب ها یکی از اعضایی هستند که در صورت مخصوصا بانوان یکی از عامل های مهم زیبایی است و از آنجایی که لب های بزرگ و حجیم با آرایش زیبایی بیشتر  و بی نظیری در چهره فرد دارد و لب های نازک و ظریف زیبایی دلنشینی از نظر بعضی از افراد ندارند. بانوان بیشتر لب های حجیم دوست دارند، متاسفانه از روش های تزریق ژل بر لب و یا استفاده از دستگاه های پروتز بیشتر استفاده می کنند. با توجه به عوارضی که ممکن است جبران ناپذیر هم باشند و هم چنین از هزینه بالایی هم برخوردار است. به جای این همه عوارض و هزینه بالا بهتر است از روغن خراطین که امروزه روغنی شگفت انگیزی به حساب می آید، استفاده کرد. روغن خراطین می تواند گزینه بسیار مناسب و بهتری برای حجیم کردن لب ها باشد. زمانی که باید از این روغن استفاده کرد دوره طولانی مدتی هم نیست، می توان  هر روز و در یک دوره کوتاه مدت از این روغن استفاده نمود. اما بهتر است همیشه از این روغن استفاده کنید که حجم دهندگی آن دائم باشد.

خاصیت روغن خراطین برای مردان

روغن خالص خراطین می تواند برای آلت تناسلی آقایان مناسب باشد ،سایز طبیعی آلت تناسلی آقایان باید حدود 13 تا 15 سانتی متر باشد هر چند که این سایز نرمال محسوب می شود اما برخی از آقایان خصوصا جوان تر ها تمایل دارند که از آلتی با طول بزگتر مثلا با سایز 20 سانتی متر یا بزرگتر برخوردار شوند. خیلی از جوان ها هستند که برای داشتن آلتی به اندازه دلخواه از روش کاهش وزن و هم چنین روش های جراحی، و دستگاه لارجرباکس و داروهای حجیم کننده و ……  استفاده می کنند. که این روش ها علاوه بر اینکه هزینه زیادی را به فرد تحمیل می کند بلکه برای سلامتی فرد ممکن است ضرر داشته باشد. زمانی که طول و قطر آلت تناسلی آقایان بزرگتر باشد می تواند فواید بسیار زیادی را به همراه داشته باشد، که در اینجا فواید آن را ذکر خواهیم کرد. می توانند مدت زمان ارتباط جنسی خود را افزایش دهند. و این امر باعث می شود رابطه ای که با شریک جنسی خود دارند برایشان لذت بخش تر شود. می توانند ارضای قوی تر و لذت بخش تری دارند. روغن خراطین باعث کاهش خمیدگی آلت جنسی آقایان می شود. باعث افزایش اعتماد به نفس آقایان می گردد و هم چنین آرامش روحی روانی فرد را زیاد می کند. منی آقایان را هنگام ارضا شدن با شدت بیشتری صورت می دهد و هم چنین قدرت آن را زیاد می کند. بنابراین روغن خراطین کم خرج تر و مقرون به صرفه تر هست و بسیار مطمئن هست زیرا از مواد طبیعی استخراج شده است ، بهترین روش برای حجیم کردن آلت تناسلی آقایان استفاده از روغن خراطین بر روی این عضو می باشد. روغن خراطین حدودا اندازه آلت تناسلی را می تواند دو تا پنج سانتی متر افزایش دهد این کار را در یک دوره به مدت دو ماه الی سه ماه باید انجام دهند.

موارد مصرف و روش استفاده از روغن خراطین

  • در درمان رماتیسم ، کمر درد و هم چنین درد های مفصلی در ناحیه ای که درد احساس می شود بایستی چند قطره از روغن خراطین را در روز دو الی سه مرتبه زده و ماساژ دهید. در ضمن شسته هم نشود .
  • برای از بین بردن چین و چروک های صورت و هم چنین برای سفید شدن پوست صورت و زیبایی بیشتر باید قبل از استفاده از این روغن صورت خود را با محلول شستشو صورت یا همان صابونی که مخصوص پوست شما می باشد شستشو دهید زیرا باید از آلودگی ها کاملا پاک باشد یا می توانید بعد از حمام که اطمینان دارید پوست شما کاملا تمیز است از این روغن استفاده کنید . در مرحله بعد چند قطره از روغن خراطین را بر روی پوستی که کاملا تمیز و خشک است زده و کاملا ماساژ دهید تا کاملا جذب پوست شما شود .  چند قطره را روی پوست زده و ماساژ دهید تا جذب پوست شود. در روز یک مرتبه این کار را انجام دهید سپس می توانید بعد از دو ساعت صورت خود را آب شستشو دهید .
  • از بین بردن چروک بعد از زایمان

پوست شکم را کاملا تمیز کرده عاری از هر گونه آلودگی و مو باشد بعد روزی دو الی سه مرتبه چند قطره از روغن خراطین را بر روی پوست زده و کاملا ماساژ دهید . بعد از زدن روغن خراطین به هیچ عنوان پوست را نشویید.

  • تقویت موی سر

برای افرادی که شوره سر دارند و هم چنین افرادی که قصد کاشت مو و رشد مجدد موها دنبال می کنند می توانند از روغن خراطین استفاده کنند . پوست سر و موها را با شامپو مخصوص بشویید. اگر پوست چربی دارید از شامپو گیاهی مخصوص موهای چرب استفاده کنید. اگر پوست شما خشک است باید از شامپو مخصوص موهای خشک استفاده کنید. می توانید این روغن را بعد از استحمام استفاده کنید . چند قطره از روغن را مستقیم بر روی پوست سر که کاملا تمیز است می زنید و با نوک انگشتان پوست سر و موهای خود را ماساژ دهید . تا کاملا جذب پوست شما شود . تا 12 ساعت نباید پوست سر خود را بشویید بعد از 12 ساعت می توانید استحمام کنید . در هفته دو مرتبه این روش کافی است.

  • ماساژ دادن اندام ها

این روغن می تواند جایگزین خوبی به جای روغن ماساژ باشد . می توانند به جای روغن ماساژ از روغن خراطین استفاده کنند .

بعد از ورزش های بدنسازی می توانید از روغن خراطین خالص استفاده کنید. بعد از ورزش گردش خون بسیار بالا است و بدن شما هنوز گرم است بهتر است زمانی که هنوز بدنتان گرم است و گردش خون بالاست آن عضوی که می خواهید حجم پیدا کند را تمیز کرده و روغن را در همان قسمت استعمال کنید.

روغن خراطین خالص برای حجم دهندگی اندام های بدن خود استفاده کنید، مهم ترین خصوصیت اصلی روغن خراطین خالص حجم دادن به همه اندام های بانوان و هم چنین آلت تناسلی آقایان است. برای استفاده از روغن خراطین خالص چند مورد را باید توجه نمود که در این مقاله نکته ها را برایتان ذکر می کنیم:

  • حتما باید قبل از استفاده از روغن خراطین بر روی بدن آن قسمت که می خواهیم روغن خراطین بر روی آن ماساژ دهیم، با محلول شستشو دهنده بشویید. این امر باعث می شود تا منفذ های پوست باز شود و این روش باعث می شود تا روغن خراطین بهتر به پوست جذب شود .
  • بایستی برای هر عضوی از بدن را که می خواهید روغن خراطین خالص استفاده کنید آن عضو از بدن را کاملا ماساژ دهید تا آن قسمت بدن کاملا به حد قرمزی برسد مثل زمانی که بروی پوست در حمام کیسه می زنید . برای این که به نتیجه مطلوب برسید می توانید از دستگاه های وکیوم مخصوص بادکش استفاده کنید که در کالاهای پزشکی یا داروخانه ها می توانید این دستگاه را مخصوص هر اندامی که می خواهید پیدا کنید و  آن را تهیه نمایید. سپس به مدت ده دقیقه برای آن عضو استفاده کنید. با این دستگاه خیلی زودتر به نتیجه می رسید زیرا باید قبل از استفاده از روغن خراطین خالص در آن عضو تجمع خون به نهایت برسد. در مرحله بعد، بعد از رسیدن تجمع خون در آن ناحیه باید چند قطره از روغن خراطین را بر روی آن قسمت زد و بعد کاملا ماساژ دهید. می توانید ماساژ دادن روغن خراطین را 2 الی 3 دقیقه  در روز یک مرتبه  انجام دهید. به مدت 5 دقیقه بعد از ماساژ دادن پارچه ای تمیز را با آب خنک سرد می کنیم روی ناحیه ای که روغن خراطین زده اید، بزنید تا روغن خراطین خالص به خوبی جذب شود و به زیر پوست تثبیت پیدا کند.

نکات بسیار مهمی که باید در مورد استفاده از روغن خراطین بدانید :

روغن خراطین اصل طبیعتی گرم دارد. افرادی که طبع خودشان گرم است اگر از این روغن استفاده کنند بدنشان جوش می زند، مانند زمانی که خرما و چیزهای گرم می خورند و پوستشان جوش می زند. این افراد باید کم تر از روغن خراطین استفاده کنند. یا اگر افرادی که طبع گرمی دارند و می خواهند از این روغن استفاده کنند بهتر است در کنار استفاده از این روغن از عرقیات گیاهی مانند عرق بهار نارنج یا عرق کاسنی استفاده کنند.

تفاوت روغن خراطین با روغن زالو ؟

در این بخش از مقاله می خواهیم به این موضوع بپردازیم که برای حجم دادن به عضوی از بدن  روغن خراطین بهتر است یا روغن زالو ؟

در کتاب قانون و هم چنین کتاب سنتی و در طب ابن سینا از خواص هر دو روغن در مورد حجم دهندگی اندام های بدن صحبت شده است. برای استفاده از این دو عضو باید به نوع پوست شخص توجه نمایید . در کل این دو روغن تفاوت چندانی با هم ندارند . بعضی از پوست ها وقتی از روغن خراطین استفاده می شود جواب می دهند ولی بعضی پوست ها وقتی از روغن زالو استفاده می کنند بهتر جواب می گیرند .

تنها چیزی که در درمان با روغن خراطین بسیار مهم و تاثیر گذار است طبع گرم و یا سرد بودن بدن است هم چنین غلظت خون و رنگ پوست شما و غذاهایی که مصرف می کنید. برای اینکه تا چه زمانی باید برای درمان از روغن خراطین استفاده کنیم نمی توان زمان دقیقی با قاطعیت مشخص نمود.  بهتر است قبل از استفاده از این روغن در صورتی که غلظت خون بدن شما بالا باشد غلظت خون را با حجامت یا خوردن آب انار، آب زرشک و آب آلبالو و هم چنین فصد خون غلظت خون خود را پایین بیاورید . در این صورت روغن خراطین بر افرادی که غلظت خون ندارند بهتر پاسخ می دهد و اثرگذاری مناسب دارد . از آنجایی که پوست و مو دورترین نقطه از قلب انسان هستند در صورت داشتن غلظت خون بیشتر بر روی این دو تاثیر مثبت می بینید . پس نتیجه می گیریم که بهتر است برای استفاده و جواب گرفتن از روغن خراطین غلظت خون خود را با روش هایی که ذکر کردیم و موجود است پایین بیاورید. برای نتیجه گرفتن خود شما هستید که باید نکات مهم را رعایت بفرمایید. تولید کنندگان این روغن با ارزش فقط روغن تولید شده خود را در اختیار شما قرار می دهند و تولید کنندگان این محصول کار دیگری از آن ها برای اثر گذاری بیشتر بر نمی آید.اگر نکاتی که برای شما ذکر شد رعایت نکنید برای حجم دادن به اندام های بدن دوره درمان شما طولانی تر خواهد شد. حدود 6 الی 8 ماه اگر به طور مداوم استفاده کنید به نتیجه خواهید رسید حال در صورتی که نتیجه نگرفتید درمان را به هیچ عنوان قطع نکنید باید تعداد دفعات تکرار استفاده از روغن خراطین را کم تر کنید. زیرا بدن نمی تواند این مواد مغذی را درون خود به خوبی جذب کند بنابراین همان طور که از کرم های مرطوب کننده همیشه و به طور مداوم استفاده می کنید از روغن خراطین هم بهتر است همیشه استفاده کنید . اما به جای اینکه هر روز استفاده کنید یک روز در میان یا اینکه هر دو یا سه روز در میان یا هفته ای یک بار از روغن خراطین خالص استفاده کنید . اثر این روغن ممکن است برای بعضی از افراد همیشگی و ماندگار نباشد بهتر است بیشتر مواقع از این روغن  استفاده کنید . این روغن عوارض بسیار کمی دارد حتی برای بعضی افراد کاملا بدون عارضه و بی خطر است . و می توان گفت این روغن طبیعی کاملا بدون عوارض است .

نظر طب مدرن در مورد ججیم کردن اندام ها

باید نظر طب مدرن را در مورد چگونگی حجم دادن به سایر اعضا و اندام های بانوان و آلت تناسلی آقایان بدانیم. طب مدرن و علم نوین نظرات خود را این گونه بیان می کنند.

ژل های حجم دهنده بعضی از اندام های بدن که بسیار آسیب رسان هم هستند . و هم چنین کپسول ها و قرص های حجم دهنده اندام که شیمیایی هستند . عمل های جراحی که پر هزینه و سنگین هستند و ممکن است آسیب رسان هم باشند . آمپول های حجم دهنده به اندام های بدن که باعث افزایش حجم بدن می شوند که موجب رخنه ی مواد به اندام های بدن می شود. با استعمال مواد و ترکیب های کورتون دار که باعث افزایش حجم بدن می شود . راه حل هایی که طب مدرن و علم نوین برای حجم دهندگی اندام های بدن پیشنهاد می دهند دارای عوارض و هم چنین پر هزینه است .

نظر طب سنتی در مورد افزایش حجم دهندگی روغن خراطین بر روی اندام ها

در طب سنتی برای افزایش حجم اندام های بانوان و آلت تناسلی آقایان داروهای گیاهی و طبیعی زیادی پیشنهاد می شود . این امر باعث می شود که استفاده از روغن خراطین به روش طب سنتی بسیار آسان و کم هزینه و هم چنین بدون عوارض  باشد .

در این مقاله برای شما ذکر خواهیم کرد که زمان خرید این محصول به چه نکاتی توجه بفرمایید :

زمانیکه می خواهید از روغن خراطین استفاده کنید قبل از خرید از اصل بودن روغن خراطین طبیعی کاملا آگاهی داشته باشید، رنگ روغن خراطین باید کاملا تیره و غلیظ باشد و در آن از روغن های کنجد و روغن زیتون استفاده نمی کنند.  لطفا به این نکته دقت کنید .

برای افزایش دادن حجم اندام های بدن هزینه های سنگین برای عمل های افزایش حجم بدن نپردازید و هم چنین سلامتی خود با این عمل ها به خطر نیندازید .

قبل از خرید به این نکته توجه کنید که از روغن خراطین برای چه چیزی می خواهید بهره ببرید و از آن چه انتظاراتی دارید بعد خرید نمایید. و بعد از خرید صبر داشته باشید، سریع منتظر نباشید که به نتیجه برسید، لطفا در زمان استفاده از روغن خراطین صبور  باشید.

استفاده از روغن خراطین تقلبی صد درصد ممنوع می باشد. متاسفانه بعضی از تولید کنندگان از رنگ های قرمز و یا قهوه ای در این روغن استفاده می کنند. بنابراین به رنگ روغن خراطین هم اطمینان نداشته باشید.

پاسخ دهید